2 Yıllık İngiltere Turist vizemizi aldık.

nursEda

Üye
Üye
3 Kişilik bir aile olarak 2 yıllık turistik vizeye başvuru yaptık ve 1 hafta içinde pasaportları teslim aldık, davet eden kimse de yoktu. Eğer davet eden bir kişi olsaydı davet eden her kimse onun adres ve iletişim bilgileri, kendisi tarafından yazılmış bir davetiye dilekçesi de gerekecekti.

- pasaport ve eski pasaporttaki tüm vize, giriş-çıkış damgalarının bulunduğu sayfaların fotokopileri
- kimlik fotokopileri
- biyometrik fotoğraf
- tam vukuatlı nüfus kayıt örneği
- SGK işe giriş bildirgesi
- son 3 aylık maaş bordrosu
- şirket izin yazısı
- şirket evrakları (faaliyet belgesi ingilizce, vergi levhası, sicil gazetesi, imza sirküleri)
- seyahat sağlık sigortası
- tapu, ruhsat gibi gelir beyan eden belgeler
- otel ve bilet rezervasyonu
- son 4 aylık banka hesap özeti (banka tarafından ıslak imzalı ve kaşeli, aynı zamanda imza sirküleri de mevcut olan)
- masraflarını kendisinin karşılayacağına dair el ile yazılmış ve imzalanmış dilekçe
- form online olarak dolduruldu
- ikametgah suretleri

Umarım faydası olur vize başvurusu yapacak arkadaşlara.

Bu arada Vize başvuru merkezi neresi diye sorarsanız. Evrakları teslim ettiğimiz yer Mecidiyeköy’de bulunan Profilo AVM.

oguzhangazi

Üye
Üye
süper olmuş sizin açınızdan. bu tarz turistik vizelerde 2 yıl gibi bir süre olduğunu bilmiyordum. benimde 1111 günlük dünya turu hayalim var bakalım ne olur şu vizeler can sıkıyor biraz

GRF

Administrator
Yönetici
Öncelikle Foruma hoş geldiniz [MENTION=13]oguzhangazi[/MENTION] arkadaşım. Detaylı olarak aşağıdaki linkten bilgi edinebilirsiniz.

Link: https://www.gezirehberiforum.com/ingiltere-vizeleri/13-ingiltere-turist-vizesi-icin-gerekli-olan-evraklar.html

süper olmuş sizin açınızdan. bu tarz turistik vizelerde 2 yıl gibi bir süre olduğunu bilmiyordum. benimde 1111 günlük dünya turu hayalim var bakalım ne olur şu vizeler can sıkıyor biraz

Ozgunum

Üye
Üye
Benim de büyük bir yurt dışı gezisi hayalim var. kabul olmuş bir başvurunun paylaşılması çok iyi olmuş, faydalı olacağını düşünüyorum kesinlikle.

bitmesin

Üye
Üye
gerçekten başarılı bir iş olmuş hem de vize başvurusu yapcak kişilere faydalı bilgiler. aslında aşırı fazla prosedür var gibi geldi ama tabiki yurtdışı için değer.

ptcN

Üye
Üye
Teşekkür ederim başvuru yapmayı düşünüyordum. İngiltere vizesi almak biraz sıkıntılı onaylanan başvuru görmek güzel. Elinize sağlık

nursEda

Üye
Üye
Teşekkür ederim başvuru yapmayı düşünüyordum. İngiltere vizesi almak biraz sıkıntılı onaylanan başvuru görmek güzel. Elinize sağlık
Aldık vizemizi bakalım hazırlıklara başlıyacağız. Aslına bakarsan hayatta bir falsonuz yoksa vizeyi alıyorsunuz. He ingiltere vize konusunda diğer ülkelere nazaran daha detaycı.

gokhanemir

Üye
Üye
Umarım vize alma şansı bana da çıkar. Yararlı ve güzel bir konu olmuş. Her ne kadar İngiltere vizesi diğer ülke vizelerinden daha zor olsa da her zaman hayallerde yer kaplıyor. Teşekkürler.

Facebook Sayfamız

Üst Alt