Aramıza Hoş Geldiniz!

GRF

Administrator
Yönetici
Merhaba Değerli Arkadaşlar,

Forum Dünyasının Gezi Rehberi sloganı ile yola çıktığımız ve Türkiye'de yeni bir "Rehber Forum" anlayışı ile forumumuz artık aktif olarak kullanılabilmektedir. Elimizden geldiği ve dilimizin döndüğü kadar bilgi aktarmaya devam ediyor olacağız. Sizlerin de katılımıyla çok daha geniş bir aile olacağımız düşüncesindeyiz.

Hepimize hayırlı olması dileklerimle şimdiden herkese iyi forumlar diliyorum.

Saygılarımızla.

Gezi Rehberi Forum Yönetimi

s4 (1).png

Paramedik

Üye
Üye
Hoş bulduk sayın @GRF forumdaki paylaşımları takip ediyorum gayet faydalı bilgi verici paylaşımlar. mümkün oldukça okuyorum. İnanıyorum ki çok iyi yerlere gelecek bu forum. Gün geçtikçe daha geniş kapsamlı bir forum olacak.

GcAhmet

Administrator
Yönetici
Üye
Teşekkürler @GRF arkadaşım. Forum oldukça iyi işler çıkaracak eminim. Verdiğiniz bilgiler gayet açıklayıcı ve faydalı. Fırsat buldukça foruma girmeye çalışıyorum.

İsmail Tepe

Administrator
Üye
Arkadaşlar sizin sayenizde güzel bilgiler alabildiğim bir forum sitesi olmuş emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Tepkiler: GRF

GRF

Administrator
Yönetici
Teşekkürler iyi dilekleriniz için. Arkadaşlar inşallah hep beraber birlikte bir şeyler yapacağız. Evet sayın @Paramedik eklenmesi gereken kategori ve forumları zaman içinde genişleteceğiz.

Ezgi88

Üye
Üye
Arkadaşlar herkese merhaba. Aranıza yeni katıldım. Kanada ve Amerika'da eğitim görmek istiyorum yapabilirsem tabi ki araştırmalarımı yaparken sitenize denk geldim.

Volkan

Üye
Üye
Hoş bulduk. Çok güzel yararlı bir forum olduğuna inandığım için buradayım. Elimden geldiğince sizlere de her konuda yardımcı olmaya çalışacağımdan emin olabilirsiniz.

Tepkiler: GRF

Facebook Sayfamız

Üst Alt