• Green Card Çekiliş Sonuçları 7 Mayıs 2019 19:00 TSİ İtibarı ile Açıklanacaktır.. Ekstra bilgi için burayı ziyaret edebilirsiniz..

Donald Trump Meksika Sınırında: 'Ülkemiz tamamen dolu'

Kanadalı

Üye
Üye
Amerika Başkanı Donald Trump, Kaliforniya eyaletinin Calexico bölgesinde bulunan sınır hattına askerleri ziyarette bulundu. Trump’ın burada ise yaptığı ilginç açıklamada, ülkenin 'tamamen dolu' olduğunu söyledi.

Ekstra olarak Meksika'nın son dört gün içinde binlerce göçmeni yakaladığını söylese de, eğer bu akışı engellenemiyorsa 'sınırı kapatmak istediğini' ayrıca ekledi.

Geçen gün Meksika'da üretilen otomobillere gümrük vergisi getireceğini duyuran ABD Başkanı Trump, "Sınırı kapatmadan önce otomobillere vergi koyacağız. Sınırı kapatmak zorunda kalacağımızı sanmıyorum, çünkü Meksika'dan ABD'ye gelen otomobillere uygulanacak yüzde 25'lik vergi çok büyük olacak" demişti.

Kaynak:Trump'tan Meksika sınırına ziyaret: 'Ülkemiz dolu'

GcAhmet

Administrator
Yönetici
Üye
Bu adama bir türlü anlam veremiyorum ne yapmaya çalışıyor. Bu söylemlerine nezaman son verecek. ABD bugüne kadar göçmenlerle ayakta kaldı bunu bildiği halde neler yapmaya çalışıyor.

HeavenGrey

Üye
Üye
ya benmi abartıyorum bilmiyorum ama fazlasıyla ayar oluyorum daha durun bizde geleceğiz ülkeyi kapatmayın :D Aslına bakarsanız haklılık payı var güneyden illegal girip her türlü haltı karıştırıyorlar. Bizim ülkemizde de böyle bir politika uygulanmalı düşüncesindeyim. Bizim güney hattımız yol geçen hanı gibi.

DrOğuz

Üye
Üye
Allahım ya bir ülke nasıl dolabilir üstelik yüzölçümü 9.834.000 km². Trump öyle görülüyorki gitmeyecek bu ülkenin başından. Daha önce varmıydı bukadar Göçmen politikalarına karşı çıkan başkan. Trump'ın eşi de göçmen olarak geldi neyin kafasını yaşıyor :D

Facebook Sayfamız

Üst Alt