DV-2020 Green Card'ı Kazandıktan Sonraki Süreç Nasıl İşliyor?

GRF

Administrator
Yönetici
DV-2020 Green Card Kazananlarının

Amerika Birleşik Devletlerinin 3 Ekim 2018 & 6 Kasım 2018 tarihleri arasında uygulamış olduğu Green Card çekiliş başvurularından sonra Dışişleri Bakanlığı kazanan kişileri yapılan tüm geçerli başvurular arasından ve her bölge ve her ülke için ayrılmış belirli kotalar dahilinde, bilgisayar aracılığıyla, rastgele olarak seçecektir. DV-2020 kurasına başvuran kişiler kurayı kazanıp kazanmadıklarını öğrenmek için elektronik başvuruları sonrasında ekranda çıkan konfirmasyon numarasını(Confirmation Number) kullanarak Başvuru Durumu Kontrol (Entrant Status Check) sayfasına bakmalıdır.

Başvuru Durumu Kontrolü 7 Mayıs 201930 Eylül 2020 tarihleri arasında https://www.dvlottery.state.gov/ E-DV web adresinden yapılabilecektir.

paris

Üye
Üye
bu sene ben de katıldım bakalım umarım çıkar bu arada bilgi ve haber için teşekkürlerimi sunuyorum güzel bir forum sitesi olmuş

gokhanemir

Üye
Üye
Green Card başvurusu tam bir şans işi. Umarım herkesin gönlünde ne varsa o olur. Herkese bol şanslar. Bu bilgileri bizlerle paylaşan değerli adminimize de teşekkürler.

Reactions: GRF

GRF

Administrator
Yönetici
Green Card başvurusu tam bir şans işi. Umarım herkesin gönlünde ne varsa o olur. Herkese bol şanslar. Bu bilgileri bizlerle paylaşan değerli adminimize de teşekkürler.
Biz teşekkür ederiz aramıza katıldığınız için. Kesinlikle şans işi her sene 2500-3500 arası kazanan veya giden oluyor.

Facebook Sayfamız

Üst Alt