DV2020 Sohbet ve Bilgi Forumu

GRF

Administrator
Yönetici
70

Merhaba arkadaşlar DV2020 Greencard Lottery hakkında bilgi edinmek için buradan yazabilirsiniz!

DV2020 Greencard Çekiliş Başvuruları Başlamıştır. www.dvlottery.state.gov web adresinden 3 Ekim 2018 & 6 Kasım 2018 tarihleri arasında yapabilirsiniz. Geçtiğimiz senelerde de görüldüğü gibi web sitesinden kaynaklı herhangi bir problem yaşamamak için son günlere bırakmamanızı ve başvuru yapmanızı tavsiye ederiz.

Çekiliş Sonuçları 7 Mayis 2019 günü açıklanacaktır.

Çekilişe başvuru konusunda şu konudan yararlanabilirsiniz:
Link: https://www.gezirehberiforum.com/gre...durulmasi.html

Gezi Rehberi Forum

Son düzenleme:

GcAhmet

Administrator
Yönetici
Üye
İlk mesajı yazanlardan biri olmak iyidir. Geçen sene hüsran yaşayanlardan biri olarak bakalım bu sene ne çıkacak bahtımıza. Dayanamayıp başvuruyu yaptık 7 Mayısı bekleyeceğiz artık. DV2020 çekilişinde herkese bol şans arkadaşlar, inşallah herkesin gönlüne göre olur. Bu arada imzamızı ayarlayabiliyoruz değil mi?

GRF

Administrator
Yönetici
Bol şans arkadaşım inşallah gönlünce olur herşey. Hoş Geldin Foruma..

İmzanı değiştirmek için gerekli link burada https://www.gezirehberiforum.com/profilim/imza

İlk mesajı yazanlardan biri olmak iyidir. Geçen sene hüsran yaşayanlardan biri olarak bakalım bu sene ne çıkacak bahtımıza. Dayanamayıp başvuruyu yaptık 7 Mayısı bekleyeceğiz artık. DV2020 çekilişinde herkese bol şans arkadaşlar, inşallah herkesin gönlüne göre olur. Bu arada imzamızı ayarlayabiliyoruz değil mi?

gokhanemir

Üye
Üye
Bende başvuru yapacağım. Gerçekten çok büyük bir fırsat. Ama tabi şans işi. Green Cart'a başvuracak ve başvurmuş arkadaşlara başarılar :)

thelastluck

Üye
Üye
Bende başvuru yapacağım ama başvurunun ret alması durumunda amerikan vizesi almak zorlaşır diyorlar doğruluk payı nedir?

Reactions: GRF

GRF

Administrator
Yönetici
Bende başvuru yapacağım ama başvurunun ret alması durumunda amerikan vizesi almak zorlaşır diyorlar doğruluk payı nedir?
Şöyle ki başvuru yaptığın zaten kayıtlarına düşüyordur. Ama bu demek değilki GC başvurusu yapanlar turist vizesi alamaz. Tanıdıklarım var GC başvurusu yaptığı halde turist vizesi almış.

MrMemur

Üye
Üye
An itibarıyla DV-2020 Green Card başvurusunu yapmış bulunmaktayım hani olur da çıkarsa ABD'ye gideriz. Fotoğraf uğraştırdı beni yaa. Bir yandan Kanada için uğraşıyorum.

İsmail Tepe

Administrator
Üye
Bende 2010 da çekilişe katıldım ama çıkmamıştı tekrar deneyip denememe konusunda tereddüt yaşıyordum sonunda yaptık başvurumuzu ve sefer eşimle beraber yapmış olduk. Hayırlısı artık.

Paramedik

Üye
Üye
Bu sabah itibarıyla bende Green Card başvurusunu yaptım sonunda. Son gün kehanetine uyarak son güne bırakmıştım yaptık bakalım başvurumuzu. Hayırlı uğurlu olsun.

GRF

Administrator
Yönetici
Arkadaşlar inşallah gerçekten isteyen arkadaşlara GC çıkar. Bekleyip göreceğiz.

Ezgi88

Üye
Üye
Amerika ve Kanada'da yüksek lisans eğitimi görmek istiyorum araştırmamı yaparken ilk defa başvurmuş bulundum. Green Card Başvuru sonuçları için herkes gibi bende 7 Mayısı bekleyeceğim bakalım hayat karşımıza neler çıkaracak.

MrMemur

Üye
Üye
Arkadaşlar herkes hoş geldi aramıza. Evet 6-7 aylık heyecanlı bir bekleme süreci var GC sonuçları için. İnşallah isteyen herkes beklediği sonucu alır. Şimdiden hayırlı olsun

Ezgi88

Üye
Üye
Şöyle bir baktığımızda Mart ayı geçsin heyecan daha da tırmanacağa benziyor :ROFLMAO: Bende destek vereyim GC açıklanmasına kaldı 67 Gün ;)

Paramedik

Üye
Üye
Nedense bu sene çıkacak gibi geliyor, daha önce böyle hissedip çıkmayan var mı arkadaşlar?
İlk başvurum kesin çıkacak gibi planlarımı yaptım hatta banka hesabımda göstereceğim parayı falan düşünüyorum umarım hayal kırıklığına uğramayız. Kaldı şurada 64 gün şafak sıkıştırmaya başladı :)

Facebook Sayfamız

Üst Alt