• Green Card Çekiliş Sonuçları 7 Mayıs 2019 19:00 TSİ İtibarı ile Açıklanacaktır.. Ekstra bilgi için burayı ziyaret edebilirsiniz..

DV2020 Sohbet ve Bilgi Forumu

Ezgi88

Üye
Üye
İki kişi başvuru yapmıştık fakat daha önce hiç kontrol etmiyordum başvuru koşulları filan. Bu sene aklıma geldi ve dikkatli okuyayım bakayım bi dedim meğerse gözlüklü resim malesef ki kabul edilmiyormuş eşime dedim senin resimlerin hep başvuruda gözlüklüydü bak ondanda çıkmamış olabilir diye :) hep senin yüzünden belki şimdiye kazanmıştım diyor ve gülüyoruz:) bakalım artık bu seneki başvurularımızda her şey tam gözüküyor, gözlüksüz bembeyaz fon çıkar umarım :)

Reactions: GRF

Tgce

Üye
Üye
İki kişi başvuru yapmıştık fakat daha önce hiç kontrol etmiyordum başvuru koşulları filan. Bu sene aklıma geldi ve dikkatli okuyayım bakayım bi dedim meğerse gözlüklü resim malesef ki kabul edilmiyormuş eşime dedim senin resimlerin hep başvuruda gözlüklüydü bak ondanda çıkmamış olabilir diye :) hep senin yüzünden belki şimdiye kazanmıştım diyor ve gülüyoruz:) bakalım artık bu seneki başvurularımızda her şey tam gözüküyor, gözlüksüz bembeyaz fon çıkar umarım :)
yaa Allah aşkına biri bunun şaka olduğunu söylesin lütfen numaralı gözlüklerimle fotoğraf çekilip danışman aracılığıyla başvuru yaptım ve bundan inanın bahsetmedi :oops:

GcAhmet

Administrator
Yönetici
Üye
Evet arkadaşlar Green Card sonuçlarının açıklanmasına son 51 gün kaldı ve aslına bakarsanız hiç geçmiyor günler :)

HeavenGrey

Üye
Üye
Merhabalar ne zamandır sadece takip ediyordum üye olmak bugüne nasip oldu. GC başvurusu yapanlardan olarak mesajım bulunsun istedim. GC Başvurusuna kalan süre days to 7 may = 47 gün (21 Mart 2019 - 7 Mayıs 2019) ;)

Kanadalı

Üye
Üye
şuan itibarıyla görünen o ki 31-32 gün kaldı sonuçların açıklanmasına inşallah çıkarda gidersiniz arkadaşlar. Bende sizler gibi GC başvuru sonuçlarını bekliyorum. 7. 8. başvurularında çıkanlar var.

Reactions: GRF

Ezgi88

Üye
Üye
şuan itibarıyla görünen o ki 31-32 gün kaldı sonuçların açıklanmasına inşallah çıkarda gidersiniz arkadaşlar. Bende sizler gibi GC başvuru sonuçlarını bekliyorum. 7. 8. başvurularında çıkanlar var.
Aynen ya nezamandır girmiyordum çok az kaldı inşallah bizede çıkar bu senede gideriz durumlar belli. Geçen senede bir sürü hayal kurdum ama olmadı. Bakalım bu sene ne olacak kaldı 32 gün

GcAhmet

Administrator
Yönetici
Üye
Ben yokken neler olmuş öyle aramıza yeni katılan arkadaşlar var hoş geldiniz arkadaşlar. Evet sayımlar gördüğüm kadarıyla devam ediyor. şunun şurasında #32 gün kalmış.

90

Desperado

Üye
Üye
Arkadaşlar merhaba forumda henüz yeniyim 19 yaşına mart ayında girdim . Haliyle Dv-2020'ye 18 yaşında başvurmuş oldum .ilk başvurum olacak bu başvurum. Youtube'da gördüğüm kadarıyla Vloggerların çoğuna ilk kez çıktığını görüyor gibiyim . Yinede hakkımızda hayırlısı olsun . Umarım hepinize çıkar ama malum :D

HeavenGrey

Üye
Üye
@Ezgi88 arkadaşım benim şahsen B planı olarak düşündüğüm öğrenci vizesi olarak gidip orda hem dil öğrenip hemde tanıdıklar var bir ihtimal diyorum ki onların yanın da çalışmak sizce nasıl? olurmu öyle vize bitince uzatabiliyozmu onu bilmiyorum

Facebook Sayfamız

Üst Alt