• Green Card Çekiliş Sonuçları 7 Mayıs 2019 19:00 TSİ İtibarı ile Açıklanacaktır.. Ekstra bilgi için burayı ziyaret edebilirsiniz..

Soru Express Entry başvurum hakkında

Maxx

Üye
Üye
Merhabalar. Annem kanadaya teyzemin sponsorluğu üzerinde başvuru yapacak. Teyze 20 yıldır canada da yaşıyor. Ve büyük ihtimal ile kabul edilecek. Bende express entry ile başvuru yapmak istiyorum. Şuan karadag da yaşıyorum. Annem yaz ayında gitmesi halinde başvuruma 1. Dereceden akraba olduğumuda ekleyeceğim. 27 yaşındayım mimarım 4 yıllık iş tecrübem var ielts ye girmem gerekiyor tüm bunların sonucunda kanadaya kabul edilme ihtimalim nedir ne kadar suredece sonuçlanır?

GRF

Administrator
Yönetici
@Maxx öncelikle hoşgeldiniz. Daha önce başvurmuş arkadaşa danıştım muhtemelen alacaksınız. Anladığım kadarıyla sadece Kanada’dan bir iş teklifi yok ama problem olacağını sanmam. IELTS’den minumum 6-7 almalısınız. Express Entry hakkında detaylı bilgiyi ekstra olarak buradaki(bkz. Kanada Göçmenlik Başvurusu için Puanlama Sistemi) linkten edinebilirsin.

Son düzenleme:

Kanadalı

Üye
Üye
@Maxx hocam annenizin ve teyzenizin orada bulunması, 4 yıllık iş tecrübesi ve Mesleğinizin listede olması, yaşınızın 27 olması akabinde alacağınız 7 üzeri IELTS puanı ile Express Entry ile kabul edilirsiniz. Az önce dolaştım bu forumda da bu konuda bilgiler mevcut.

HeavenGrey

Üye
Üye
Sayın @Maxx kabaca bir puanlama yaptım sizim adınıza Express Entry için uygun görünüyorsunuz. Yalnız IELTS dil puanı 7+ olarak hesapladım.

Facebook Sayfamız

Üst Alt