Soru Gezi Rehberi Forum Sitesini Beğendiniz mi?

Gezi Rehberi Forum'u Beğendiniz mi?

• Çok Beğendim..

• Beğendim..

• Daha İyi Olabilirdi..

• Beğenmedim

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Tgce

Üye
Üye
Ben kendi adıma ilk yorumu yaparak başlayabilirim. Böyle forumların olması bilgi paylaşımı konusunda çok yararlı olacağı kanısındayım. Geniş bir kitleye hitap ettiğini düşünüyorum. Üye olan kullanıcıların aktif katılımıyla daha güzel olacağını düşünüyorum sayın @GRF. Elinize sağlık

Ezgi88

Üye
Üye
Ben kendi adıma ilk yorumu yaparak başlayabilirim. Böyle forumların olması bilgi paylaşımı konusunda çok yararlı olacağı kanısındayım. Geniş bir kitleye hitap ettiğini düşünüyorum. Üye olan kullanıcıların aktif katılımıyla daha güzel olacağını düşünüyorum sayın @GRF. Elinize sağlık
Kişisel yorumum elbette ki başarılı olduğu yönündedir. @Tgce arkadaşıma katılıyorum üyelerin aktif rol alması durumunda burası panayır yerine dönecektir. Elimden geldiği kadar takip etmeye çalışıyorum forumu.

HeavenGrey

Üye
Üye
Sayın @GRF bu forumun iyi yerlere geleceğinden eminim elinizden geldiği kadar bilgi aktarmaya çalışıyorsunuz çabanızı takdir ediyorum. Saygılar

Tepkiler: GRF

Canan Özer

Üye
Üye
Forum gayet hoşuma gitti teşekkürler böyle bir platform oluşturulduğu için. Daha iyi yerlere geleceğinden eminim diyebilirim.

Facebook Sayfamız

Üst Alt