• Green Card Çekiliş Sonuçları 7 Mayıs 2019 19:00 TSİ İtibarı ile Açıklanacaktır.. Ekstra bilgi için burayı ziyaret edebilirsiniz..

Soru Kanada Vize başvurusu kabul edilenler veya reddedilenler var mı?

HeavenGrey

Üye
Üye
Arkadaşlar Merhaba,
Arkadaşlar son zamanlarda Kanada Vize başvurusu yapanlar herkes kaç günde kabul ya da ret aldı yazarsa sevinirim. Enazından başvuru süreci hakkında bilgi sahibi oluruz. Uzun süre bekleyip vize alan varsa yazarsa herkes ona göre hareket eder. Daha sonrasında Amerikaya gitmeyi düşünüyorum şayet bunun cevabı uzarsa sıkıntı olabilir kanısındayım.

Son düzenleme:

Paramedik

Üye
Üye
@HeavenGrey Geçtiğimiz 15 Şubatta dil okulu için başvuru yapmıştım. 25 Şubatta pasaportum boş şekilde geri gönderildi. Red mailimde ise herhangi bir sebep yazmıyordu. Tekrar başvuru yaptım. Sonucum henüz belli olmadı. Danışmanım ilk redde sebep yer almadığı için oldukça şaşırmıştı. Daha önce kimse de böyle bir sonuç yer almamış.

Kanadalı

Üye
Üye
Kanada vizesi adına yazı arıyordum burayı buldum öncelikle herkese merhaba arkadaşlar. 20 Martta Online olarak Can+ kanada vizesi başvurusu yaptım, 25 Martta Biometrik bilgileri verdim ve dün itibarıyla vizem reddedildiğine dair mail geldi. 8 ülkeye ziyaretimin olmasına ve ABD vizem olmama rağman 2 sebepten dolayı reddedildiğini belirttiler.
  • Aile bağları Kanada veya Türkiye'de kuvvetli değil
  • Seyahat geçmişim yeterli değil
Tekrar başvuru yapmalımıyım veya ne zaman yaparım herhangi bir fikrim yok. Bekleyeceğiz ve göreceğiz.

HeavenGrey

Üye
Üye
gördüğüm kadarıyla Can+ plus başvuru yapanlar maksimum 7-8 iş günü içinde sonuç alıyorlar. Bir yerde de okuduğum 20 günü geçmesine rağmen halen bir sonuç alamamışlar. Çok zorluyorlar şu aralar vize başvurularını. Şuan belki başvursam ABD vizesi alamam aralar tekrar limoni durumda.

Ezgi88

Üye
Üye
Tanıdığım bir aile geçen ay başvurdu 3 kişiydiler çıktı vizeleri sanırım birdaha geri gelmeyi düşünmüyorlardı. Gittiler mi bilmiyorum ama aldılar vizelerini.

Tgce

Üye
Üye
Kanada vizesinin zor alındığını duymuştum ama bukadarını tahmin etmemiştim. İnşallah alırsınız, peki eğitim olarak giderkendemi zorluk çıkartıyorlar. Birde Express Entry var onu denemenizi tavsiye ederim.

Faruk

Üye
Üye
@HeavenGrey Geçtiğimiz 15 Şubatta dil okulu için başvuru yapmıştım. 25 Şubatta pasaportum boş şekilde geri gönderildi. Red mailimde ise herhangi bir sebep yazmıyordu. Tekrar başvuru yaptım. Sonucum henüz belli olmadı. Danışmanım ilk redde sebep yer almadığı için oldukça şaşırmıştı. Daha önce kimse de böyle bir sonuç yer almamış.
Kanada vizesi adına yazı arıyordum burayı buldum öncelikle herkese merhaba arkadaşlar. 20 Martta Online olarak Can+ kanada vizesi başvurusu yaptım, 25 Martta Biometrik bilgileri verdim ve dün itibarıyla vizem reddedildiğine dair mail geldi. 8 ülkeye ziyaretimin olmasına ve ABD vizem olmama rağman 2 sebepten dolayı reddedildiğini belirttiler.
  • Aile bağları Kanada veya Türkiye'de kuvvetli değil
  • Seyahat geçmişim yeterli değil
Tekrar başvuru yapmalımıyım veya ne zaman yaparım herhangi bir fikrim yok. Bekleyeceğiz ve göreceğiz.
ne iş yapıyorsunuz ?

Kanadalı

Üye
Üye
Şuan ben de vize sonucunu bekliyorum.abd vizeniz olduğu halde red yemişsiniz.yeterli vizeniz ve akraba bağları uygun görülmemiş demişsiniz.ondan sordum işinizi ?
Şöyle ki Mühendisim. ABD Vizem olduğu İçin Can plus olarak başvurdum ve fazla evrak istemediler. Malesef red aldım 7-8 günde sonuçlandı.

GRF

Administrator
Yönetici
@Faruk arkadaşım bende geçen sene 2. Başvurumda almıştım sürekli seyahat etmeme rağmen. Niyet mektubu ve Banka hesabındaki paranın inandırıcı olması önemli

Faruk

Üye
Üye
@Faruk arkadaşım bende geçen sene 2. Başvurumda almıştım sürekli seyahat etmeme rağmen. Niyet mektubu ve Banka hesabındaki paranın inandırıcı olması önemli
ikinci başvurunuzda ne gibi değişiklikler yaptınız durumunuzda ?

GRF

Administrator
Yönetici
ikinci başvurunuzda ne gibi değişiklikler yaptınız durumunuzda ?
4 ay sonra tekrar başvurmuştum değişiklik olarak 2 yada 3 ülke girişi ve 4-5bin TL ekstra para vardı ama verdiler. Alırsınız hocam sıkıntı yapmayın. ABD Vizesi için deneseydiniz?

GRF

Administrator
Yönetici
ABD vizem var.banka ekstresinde iki haftalık yetecek para gösterdim açıkçası.
ABD Vizenizin olmasına rağmen bukadar beklemeniz garip bence bir arayıp sorun. Eğer sonuçlanırsa bizimle paylaşırsanız seviniriz arkadaşım. Bizim ayrı bir heyecanımız daha var Green Card 32 gün sonra açıklanıyor.

Facebook Sayfamız

Üst Alt