Soru Kanada Vize başvurusu kabul edilenler veya reddedilenler var mı?

Kanadalı

Üye
Üye
@Faruk Hocam inşallah alırsınız. Bu arada Mayıs’ın son haftası New York’tayım oradan yapacağım 2. Başvurumu. Daha etkili oluyormuş.

Faruk

Üye
Üye
Arkadaşlar merhablar.kanada konsolosluğundan pasaportunuz çıktığında her türlü mail geliyor mu? Vize alıp almadığınızı bildiriyorlar mı ?

Kanadalı

Üye
Üye
Arkadaşlar merhablar.kanada konsolosluğundan pasaportunuz çıktığında her türlü mail geliyor mu? Vize alıp almadığınızı bildiriyorlar mı ?
Kanada konsolosluğundan önce Mail geliyor vizeniz onaylandı diye ve sonrasında pasaportunuzu göndermenizi istiyorlar. Pasaportunuzu konsolosluğa gönderdikten sonra Vizeniz basılıp geri gönderiliyor size.

Not: Siz VFS Global işe başvuru yaptığınız İçin onlara Mail bilgi gidiyor. Vizenizin onaylanıp onaylanmadığına dair Mail mutlaka geliyor üstad.

Faruk

Üye
Üye
Kanada konsolosluğundan önce Mail geliyor vizeniz onaylandı diye ve sonrasında pasaportunuzu göndermenizi istiyorlar. Pasaportunuzu konsolosluğa gönderdikten sonra Vizeniz basılıp geri gönderiliyor size.

Not: Siz VFS Global işe başvuru yaptığınız İçin onlara Mail bilgi gidiyor. Vizenizin onaylanıp onaylanmadığına dair Mail mutlaka geliyor üstad.
Hocam artık elden başvuru olduğu için evrak teslimi yapmak lazım.22 de başvuru yaptım.pasaportum konsolosluktan çıkmış ayın 4 ünde.yalnız mail gelmesi

Kanadalı

Üye
Üye
Hocam artık elden başvuru olduğu için evrak teslimi yapmak lazım.22 de başvuru yaptım.pasaportum konsolosluktan çıkmış ayın 4 ünde.yalnız mail gelmesi
Haydi hayırlısı gelsin pasaportun bu kısmınıda öğrenmiş oluruz. Arkadaşıma vizeniz onaylanmıştır diye bana da reddedilmiştir diye Mail geldi. Görelim senin Ptesi veya Salı gelir pasaportunuz. Kaç gün kalmayı planlıyorsunuz ?

Faruk

Üye
Üye
Haydi hayırlısı gelsin pasaportun bu kısmınıda öğrenmiş oluruz. Arkadaşıma vizeniz onaylanmıştır diye bana da reddedilmiştir diye Mail geldi. Görelim senin Ptesi veya Salı gelir pasaportunuz. Kaç gün kalmayı planlıyorsunuz ?
Bi hafta Kanada bi hafta Amerikada kalmayı düşünüyorum.çıkarsa tabi vize

GRF

Administrator
Yönetici
Geçmiş olsun sayın @Faruk arkadaşım. Orada zamanınız olsaydı ABD’den başvuru yapın diyecektim. Sağlık olsun.

Faruk

Üye
Üye
Geçmiş olsun kardeşim. Ülkenin bulunduğu durumuda göz önünde bulunduruyorlar, haketten alınması zor vize. Hangi sebepleri sundular?
Seyahat geçmişti ve maddi durum demişler.abd vizem var daha önce iki Avrupa ülkesi vize almıştım.6 yıldır kamudayım.vermediler.anlamadım ben de

Kanadalı

Üye
Üye
@Faruk hocam çok garip. Neden dersen ben sadece;
  • Pasaport sayfalarını taradım yükledim,
  • 1 adet fotoğraf yükledim,
  • Almış olduğum ABD biletini ve Niyet dilekçesini yükledim
Banka hesabı dökümü, şirket evrakları, izin dilekçesi gibi evrakları kesinlikle taratıp yüklemedim ama nedense bana maddi bir sebep sunmadılar. Sadece Aile bağları ve seyahat geçmişimi problem etmişler(8 vizem var 5 Avrupa ve 3 Rusya geçmişi)

Faruk

Üye
Üye
@Faruk hocam çok garip. Neden dersen ben sadece;
  • Pasaport sayfalarını taradım yükledim,
  • 1 adet fotoğraf yükledim,
  • Almış olduğum ABD biletini ve Niyet dilekçesini yükledim
Banka hesabı dökümü, şirket evrakları, izin dilekçesi gibi evrakları kesinlikle taratıp yüklemedim ama nedense bana maddi bir sebep sunmadılar. Sadece Aile bağları ve seyahat geçmişimi problem etmişler(8 vizem var 5 Avrupa ve 3 Rusya geçmişi)
Ben de anlamadım

HeavenGrey

Üye
Üye
@Faruk kardeşim yazılanları okudum inan çok şaşırdım devlet memurusunuz, travel history mevcut ve üstelik ABD vizeniz var ama ona rağmen vize vermemişler. Sizden ricam müsait olduğunuzda nekadar nakit göstermiştiniz yeterli görmediler ?

Faruk

Üye
Üye
@Faruk kardeşim yazılanları okudum inan çok şaşırdım devlet memurusunuz, travel history mevcut ve üstelik ABD vizeniz var ama ona rağmen vize vermemişler. Sizden ricam müsait olduğunuzda nekadar nakit göstermiştiniz yeterli görmediler ?
30 bin e yakın nakit gösterdim.daha önce bir red yemiştim abd vizesini almadan önce.sonra ABD vizesine başvurdum aldım onu.onunla beraber tekrar başvurdum.yine red geldi.bilemedim İnan hocam başka ne yapılabilir bilmiyorum.

Facebook Sayfamız

Üst Alt