Üniversite son sınıf öğrencisiyim, Work and Travel'a katılabilir miyim?

Paramedik

Üye
Üye
Celal bayar üniversitesi son sınıf öğrencisiyim geçen sene katılmak istedim fakat bazı sebeplerden dolayı katılamadım bu sene tekrar istiyorum work & travel programı aracılığıyla ABD'ye gidebilirmiyim? teşekkürler

Tepkiler: GRF

GRF

Administrator
Yönetici
Work and Travel programına katıldığın an itibarıyla söylemek gerekirse üniversiteden Haziran ayı itibariyle mezun olması beklenen 4. sınıf öğrencileri not ortalamaları yüksek olduğu sürece katılabilirler. Amerikan konsolosluğu 4. sınıf öğrencilerinin programa uygun olup olmadığını kontrol ederken, öğrenci son sınıfta olabilir ama bu öğrencinin not ortalaması yüksek ve buraya geri dönecektir kanısı uyandırmak. Bunu ekstra olarak evraklarla ıspatlamanız gerekecektir. Tüm bunları göz önüne alırsak elbette ki Üniversite son sınıf öğrencileri WAT programına katılabilir.

(bkz. Work and Travel Programına Kimler Katılabilir?)

Paramedik

Üye
Üye
Çok teşekkür ederim @GRF cevabınız için oldukça iyi bir paylaşım oldu. Derin bir şekilde araştırıyorum. Faydalı oldu verdiğiniz bilgiler.

GRF

Administrator
Yönetici
Rica ederim arkadaşım elimizden geleni yapmaya çalışıyorum. Faydalı olduğuna sevindim.

Facebook Sayfamız

Üst Alt