ATP ile tartışmalı rune, X'e zehirli mesaj: “Sinner'la oynanan maçta hakem kritik anlarda hatalar yaptı”

onurnisan

New member
Web sitesi
www.nisannakliyat.net
Holger Rune, Jannik Sinner'a karşı aldığı üç setlik yenilgiden 24 saat sonra, boğa güreşine dönüştürdüğü maçın büyük bir bölümünü yorumladığı polemik tavrını kaybetmedi. Danimarkalı oyuncu, ATP'nin Sinner'a yönelik gönderisine “olumlu” yorum yaptı ve herhangi bir haber göndermedi. ATP'nin kendisine ve hakeme karşı.

Anlamı ne @atptour …..? Bana en iyi koşulları verdiğinizden değil, geç bitmeden bir gün önce 2 maç oynamak zorunda kaldım ve neredeyse hiç iyileşme zamanı bırakmadım. Başkan hakemin çok önemli hatalar yapması ve oyunu bozacak şekilde yanlış uyarı vermesi. Güç olsun… https://t.co/uOTxIwD56Q

— Holger Rune (@holgerrune2003) 13 Nisan 2024
Çevirisi şu: “Güç seninle olsun, Günahkar? ATP ne anlama geliyor? İlk etapta bana en iyi koşulları sağladığınızdan emin değilim, neredeyse hiç iyileşme zamanı bırakmadan önceki gün 2 oyun oynamamı sağladınız. Hakemin çok önemli hatalar yapması ve yanlış uyarı vermesi oyunun akışını bozdu. Güç seninle olsun? İsa”.

Monte Carlo, Sinner finalde yer almak için Tsitsipas'a meydan okuyor: Maçın TV'de saati ve nerede izleneceği

12 Nisan 2024