Fatih İlkokulu’nda Lider Serkan Acar ve Öğrencilerden Renkli buluşma

Ryan

Global Mod
Global Mod
Fatih İlkokulu’nda Lider Serkan Acar ve Öğrencilerden Renkli buluşma
Aliağa Belediye Lideri Serkan Acar, Yeniçeriler Taraftar Derneğinin Fatih İlkokulu’nda futbol, basketbol ve voleybol topu dağıtım etkinliğinde öğrencilerle buluştu. Lider Serkan Acar okul bahçesinde öğrencilerle futbol, basketbol ve voleybol oynadı. Öğrencilerin Lider Acar’a ağır ilgisi ve oynanan maçlardaki heyecan renkli anlara sahne oldu.

Aliağa Fatih İlkokulu’nun bahçesinde gerçekleştirilen aktifliğe İlçe Kaymakamı Ömer Karaman, Aliağa Belediye Lideri Serkan Acar, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Balıkçıoğlu, İlçe Ulusal Eğitim Müdürü Dr. Erdoğan Akyüz, Yeniçeriler Taraftar Derneği İdaresi, Aliağaspor FK Teknik idaresi ve futbolcuları, Aliağa Petkimspor oyuncuları, Siteler Mahallesi Bayan Futbol Grubu ile öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Aliağa’nın biroldukça spor branşında başarılı bir biçimde yer aldığını söz eden Aliağa Kaymakamı Ömer Karaman, “Her öğrenci çalışkan ve kendisini üniversiteye hazırlama sorumluluğundadır. Hayalleriyle yaşayan bir gençliğe sahibiz. Her öğrenci derslerindeki muvaffakiyetinin yanında sportif ya da sanat alanında kendine eğitebilmeli, yetiştirmelidir. Hepinize muvaffakiyetler diliyoruz” dedi.

LİDER SERKAN ACAR, “NE BAŞARIRSAK EL BİRLİĞİYLE BAŞARIRIZ”

Aliağa Belediye Lideri Serkan Acar, öğrencilerle buluşmada yaptığı konuşmada şunları söylemiş oldu: “Fatih İlkokulu hayli bedelli bir Okul müdürüne ve öğretmenlere sahip bir okulumuz. Sportif etkinliklere kıymet veren bir okulumuz. Burada eğitim alan çocuklarımız altyapılarda da yeteneklerini gösteriyor. Fatih İlkokulu ve ortaokulunun spor altyapılarına atlet yetiştirilmesi konusunda epey önemli emekleri var. Tüm öğretmelere emeklerinden ötürü hayli teşekkür ediyorum. Bizler ne başarırsak el birliğiyle başarırız. Bizler sizler için çalışıyoruz. Sizler de Aliağa için çalışacaksınız. Yeni eğitim yılınızı kutluyorum. Aliağa’daki kurumlar olarak her daim sizlerin yanındayız”

ÖĞRENCİLERİN, LİDER ACAR İLE SPORTİF SEVİNCİ

Lider Serkan Acar okul bahçesinde öğrencilerle birlikte futbol, basketbol ve voleybol oynadı. Keyifli anların yaşandığı sportif etkinlikler renkli ve sıcak imgelere sahne oldu. Öğrencilerle yakından ilgilenen ve sohbet eden Lider Serkan Acar’ın öğrenci ve velilerle hoş anları çekilen fotoğraf kareleriyle ölümsüzleşti.

Öğrencilere büyük bir heyecan ve memnunluk yaşatan aktiflikte Aliağaspor FK futbolcuları ile Aliağa Petkimspor oyuncuları, Yeniçeriler Taraftar Derneği tarafınca getirilen topları imzalayarak öğrencilere armağan etti. Yeniçeriler Taraftar Derneği, Aliağa’daki tüm okulları ziyaret ederek öğrencilere futbol, basketbol ve voleybol topu ikram etmeye devam edecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ALINTIDIR