LG Eğitime Dayanak Vermeye Devam Ediyor

Ryan

Global Mod
Global Mod
LG Eğitime Dayanak Vermeye Devam Ediyor
Yedi yıldır aralıksız olarak eğitime takviye veren LG, bu sene de minik öğrencileri, 2020-2021 Eğitim ve Öğretim Periyodunda kullanabilecekleri kırtasiye materyalleri ile buluşturdu.

LG Electronics (LG), eğitime takviye vermeye devam ediyor. 7 yıldır aralıksız devam eden LG Electronics Türkiye Kırtasiye yardımı bu sene de Tekirdağlı öğrencilerle buluşuyor. İçerisinde defterden kaleme, cetvelden kalem kutusuna, silgiye, boya kalemlerine kadar ilköğretim öğrencisinin kullanabileceği materyallerin bulunduğu okul çantaları, LG Electronics Türkiye tarafınca gerçekleştirilen nezaket ziyareti ile yetkililere teslim edildi.

Tekirdağ Vilayet Ulusal Eğitim Müdürlüğü’ndeki ziyarete, Tekirdağ Vilayet Ulusal Eğitim Müdürü Ersan Ulusan ve 13 okul müdürünün yanı sıra, LG Electronics Türkiye CFO’su Haewon Lee, LG Electronics Türkiye B2B Satış Yöneticisi Ergün Altay ve LG Electronics Türkiye çalışanları katıldı.

Eğitimin Destekçisi LG

2014 yılında Soma’da başlayan LG Electronics Türkiye Kırtasiye yardımı, 2018 yılında Kocaeli Dilovası’nda bulunan Köseler İlkokulu ile devam etti. hem de LG Electronics Türkiye’nin ‘Kardeş Okul’ da ilan ettiği Köseler İlkokulu’na içerisinde zeka oyunlarından aktivite setlerine, kitaplardan el işi ve boya gereçlerine kadar çocukların keyifle vakit geçirip, kendilerini geliştirebilecekleri pek hayli materyal ile klima, projektör, OLED TV üzere LG markalı eserler bulunan bir aktiflik sınıfı da armağan edilmişti.

Tekirdağ’da bulunan 13 okulundaki 400 öğrenciye kırtasiye yardımı yapan LG Electronic Türkiye CFO’su Haewon Lee “Yarınlarımızın temsilcisi çocuklarımızın sağlıklı gelişimi ve verimli bir eğitim ömrüne sahip olmaları hepimizin asli bakılırsavi. LG Türkiye olarak, bu sorumluluğumuzun şuuruyla, elimizden gelen takviyesi sağlamak için çalışıyoruz. Eğitim alanındaki takviyelerimiz artarak devam edecek” formunda konuştu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ALINTIDIR