Petrol Ofisi Toplumsal Lig’de 2020-2021 dönem şampiyonu Kia Stonic

onurnisan

New member
Web sitesi
www.nisannakliyat.net
Sporseverlerin futbol tutkusu ve bilgisinin ödüllendirildiği Petrol Ofisi Toplumsal Lig’de, 2020-2021 sezonu heyecanı yüksek, kuvvetli bir rekabete sahne oldu. Toplam 2.5 milyon kullanıcıya ulaşan Petrol Ofisi Toplumsal Lig’de 42 hafta boyunca yaşanan kıyasıya uğraşın sonunda, toplam 4.617 puan ile genel klasmanda birinci sırayı alan Bilecik’ten Kenan Aydın (EfSaNeBjK1903), büyük mükafatın sahibi oldu. Petrol Ofisi Toplumsal Lig 2020-2021 sezonu şampiyonu Kenan Aydın, büyük ödül olan SUV segmentinin yeni ve beğenilen aracı son model Kia Stonic’in anahtarını düzenlenen özel bir merasimle Petrol Ofisi CMO’su Beril Alakoç ve Kia Pazarlama Müdürü Berna Erol’un elinden aldı.

Petrol Ofisi Toplumsal Lig birbirinden özel mükafatların sahibi oldular

Futbolseverlerin ortasındaki teknik yöneticisi ortaya çıkartan fantezi futbol oyunu Petrol Ofisi Toplumsal Lig, bir yandan futbol heyecanını farklı bir boyuta taşırken, başka yandan da kullanıcılarına birbirinden cazip ikramlar dağıtmaya devam ediyor. Oynaması kolay ve büsbütün fiyatsız olan Toplumsal Lig’de, uzun ve kuvvetli bir dönemi muvaffakiyetle geride bırakan kullanıcılar mükafatlarına kavuştu.

Dönem şampiyonunun Kia Stonic araç kazandığı Toplumsal Lig’de, dönem ortasında 42 hafta boyunca her haftanın başkanı de Samsung A71 cep telefonu ve birinci 100 bireye de 250’şer TL pahasında yakıt dağıtıldı. Dönem sonunda genel klasmanda ise, 2’inci ve 3’üncü sırayı alan şahıslar 5.000’er TL, daha sonraki 7 kişi 1.000’er TL, daha sonraki 90 kişi 500’er TL, daha sonraki 400 kişi de 250’şer TL bedelinde yakıt ödülünün sahibi oldu. Ayrıyeten, uygulamaya her gün giriş yapan ve futbol bilgisini konuşturarak, birbirinden eğlenceli soruları yanıtlayan kullanıcılara da her hafta çekiliş ile 3 adet Quantum kol saati armağan edildi.

“Sporseverlerin 1 numaralı tercihi olmaya devam edeceğiz”

Petrol Ofisi Toplumsal Lig’in 2020-2021 sezonunda yaklaşık 2.5 milyon kullanıcı ile kendi rekorunu daha da ileriye taşıdığını vurgulayan Petrol Ofisi CMO’su Beril Alakoç, “21 grupla, 42 hafta süren şiddetli ve heyecan dolu çekişmelere sahne olan bir dönemi daha geri bıraktık. Petrol Ofisi Toplumsal Lig’de, kıyasıya rekabet bu dönem da son haftaya kadar devam etti. Biz de, hem haftalık tıpkı vakitte genel klasmanda başarılı olan Petrol Ofisi Toplumsal Lig kullanıcılarına dağıttığımız ikramlar ile bu heyecana memnunluk da katmaya çalıştık. Dönemin sonunda ise Kenan Aydın, en yüksek puana ulaşarak şampiyon oldu ve büyük ödül olan Kia Stonic’i kazandı. Kendisini tebrik ediyorum. Petrol Ofisi Toplumsal Lig’i her sene hem içerik hem kapsam tıpkı vakitte ödüllerle daha da geliştirmeye devam ediyoruz. Gelecek dönem için de şimdiden kuvvetli bir biçimde hazırlanmaya başladık. Petrol Ofisi Toplumsal Lig’de, 2021-2022 sezonunda da bir daha birbirinden cazip armağanlar ve farklı sürprizler ile futbol tutkusunu haftanın her gününe taşıyarak, sporseverlerin 1 numaralı tercihi olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

“Kia olarak, Petrol Ofisi Toplumsal Lig’i desteklemekten memnunluk duyuyoruz”

Kia Pazarlama Müdürü Berna Erol, futbolun bugün dünya genelinde en tanınan spor pozisyonunda bulunduğunu hatırlatarak, “Petrol Ofisi, tüm sporseverlerin katılabildiği bir uygulama ile herkesi bu heyecana dahil ediyor. Kia olarak, geçen yıl olduğu üzere bu yılda da Petrol Ofisi Toplumsal Lig’i desteklemekten ve bu heyecana ortak olmaktan memnunluk duyuyoruz. 2020-2021 sezonunu şampiyon olarak tamamlayarak Kia Stonic sahibi olan Kenan Aydın’ı tebrik ediyor, aracını hoş günlerde kullanımını diliyorum” biçiminde konuştu.

“Futbolseverleri yeni dönemde bu heyecana ortak olmaya davet ediyorum”

Petrol Ofisi Toplumsal Lig’in 2020-2021 sezonu şampiyonu Kenan Aydın ise, “Çok memnunum. Dijital ortamda bu cins oyunları oynamayı seviyorum. Bilhassa pandemi sürecinde de vakit ve imkân buldukça Petrol Ofisi Toplumsal Lig’deki heyecana ortak olmaktan büyük keyif alıyorum. Ödül büyük olunca haliyle rekabet de büyük ve güçlü oluyor. Uzun ve güçlü bir dönemin akabinde şampiyon olup, Kia Stonic sahibi olmak benim için epey büyük bir memnunluk. Bu kıymetli ödül için hem Petrol Ofisi’ne birebir vakitte Kia’ya teşekkür ediyorum ayrıyeten gelecek dönem için de Petrol Ofisi Toplumsal Lig’de bir daha son derece kuvvetli bir rakip olacağımı şimdiden ilan etmek istiyorum. Futbola ilgi duyan, taktik bilgisine güvenen, çabayı seven tüm futbolseverleri yeni dönemde da bu heyecana ortak olmaya davet ediyorum” dedi.

Petrol Ofisi Toplumsal Lig’in ülkü 11’i

2020–2021 döneminde başarılı performansları ile ligin, ekiplerinin bahtını belirleyen futbolcular, Petrol Ofisi Toplumsal Lig’in de birinci 11’ini oluşturdular. En güzel dizilişin 3-4-3 olduğu Petrol Ofisi Toplumsal Lig ülkü 11’i; mevkileri, ekipleri ve topladıkları puanlarla birlikte şu futbolculardan oluştu:

Kaleci:
Uğurcan Çakır (Trabzonspor – 195p)

Defans:
Domagoj Vida (Beşiktaş – 213p)
Nejc Skubic (Konyaspor – 204p)
Valentin Rosier (Beşiktaş – 201p)

Orta Saha:
Max Gradel (Sivasspor – 264p)
Alexandru Maxim (Gaziantep – 241p)
Anastasios Bakasetas (Trabzonspor – 236p)
Alassane Ndao (Karagümrük – 233p)

Forvet:
Cyle Larin (Beşiktaş – 262p)
Aaron Boupendza (Hatayspor – 234p)
Mame Diouf (Hatayspor – 258p)

Hibya Haber Ajansı