Sinner, Internazionali'de düzenlediği basın toplantısında: “Roma'dan vazgeçmek acı veriyor. Paris'te ancak %100 oranında.”

onurnisan

New member
Web sitesi
www.nisannakliyat.net
Jannik Günahkar sabit ücreti açıkladı Roma Enternasyonalleri Jannik Sinner'ın Enternasyonalleri olmalıydı. Onu geri çekilmeye zorlayan kalça ağrısının dikte ettiği bir feragat Madrid Ustaları 1000. “İspanya'ya uçmadan önce iyiydim, ancak turnuva sırasında durum zaman zaman biraz tuhaftı. Kotov'a karşı acı hissettim, Khachanov'a karşı sakin bir akşam geçirdim. Maçtan sonra çekilen MR ise yüzde 100 iyi çıkmadı ve turnuvadan ayrılma kararı aldık ancak yaşadığım sorun hakkında detaya girmek istemiyorum. Sinner, Monte Carlo'da gerçekleştirilen daha derinlemesine analizin ardından şunları söyledi: Foro Italico – Roma'yı atlamam gerektiğini anladık. Acı verici bir karar vermek zorunda kaldım çünkü Roma evimdi. 23 yaşındayım ve bu turnuvayı defalarca oynamayı umuyorum. On baskı, on beş yap. Bu durumdan öğrenilen ders? Güç yönetimini iyileştirmemiz gerekiyor, Monte Carlo'da yorgundum ve gelecek yıl katılıp katılmayacağımı değerlendireceğim. Fiziksel ve zihinsel dinlenme kadar önlemenin de önemli olduğunu anladık.”

Günahkar Roma'yı atladı, İtalyan uluslararası oyuncu yok: “Hâlâ kalça sorunlarım var”

Sport editör ekibi tarafından düzenlendi

04 Mayıs 2024

Günahkarın Roland Garros ile Olimpiyatlar arasındaki geleceği

Günahkar şimdi neyi bekliyor? Roland Garros ve Olimpiyat Oyunları? “Artık önümüzdeki hafta başlayacak, oynamadan bir tedavi sürecinden geçeceğim. Roland Garros hazırlıkları pek iyi olmayabilir ama Paris'e en iyi şekilde varmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Artık oraya hangi şartlarda varacağımı size söyleyemem, bunu kimse tahmin edemez. Yüzde 100'e yaklaşırsam oraya giderim diyebilirim çünkü Slamler beşinci sete kadar oynanıyor. Roma, Roland Garros'a formda girmek için oynanması gereken önemli bir turnuva, ancak duruma uyum sağlamamız gerekiyor. Benim için Uluslararası yarışmalar yılın en önemli olayıydı, bu turnuvayı ve Torino'daki finallerçünkü seyircim orada”.

Günahkar yabancı basın tarafından 2023'ün en iyi sporcusu ödülüne layık görüldü

Günahkar yabancı basın tarafından 2023'ün en iyi sporcusu ödülüne layık görüldü

Günahkar, yabancı basın tarafından 2023'ün en iyi sporcusu olarak ödüllendirildi (ansa)

Binaghi: “Günahkarın partisi olurdu, çok yazık”

Sinner'ın yanı sıra federal başkan da Angelo Binaghi: “Jannik emekliliğini anlatmak için beni aradığında sanki bıçak yarası almış gibiydi. 47 yıl sonra ilk kez sevdiği bir İtalyan'la parti yapmalıydı bu. Ancak, diye devam etti Fitp bir numara, seçimin doğru olduğuna inanıyorum, Sinner kesinlikle birinci sınıf, mümkün olan en iyi kadroya sahip. Bologna'da Davis'te ve o günlerde yaşanan tartışmalarda olduğu gibi, hedefimizin hemen oynanacak turnuva değil, orta vadede olması gerektiğini tekrar ediyorum. Jannik bize zorluklardan ve hayal kırıklıklarından yeniden başlayıp eskisinden daha güçlü bir şekilde geri dönebileceğimizi öğreten ilk kişiydi.”

Konular