Tren istasyonunda vahim kaza: Peron ve tren ortasına sıkıştı

odakulebuda

New member
Tren istasyonunda vahim kaza: Peron ve tren ortasına sıkıştı Arjantin’de yaşanan feci kaza kamera kayıtlarına yansıdı. Bir tren istasyonunda kaydedilen manzaralarda isminin Candela olduğu öğrenilen bayan tren ve platform ortasına sıkıştı.

İmajlar, Candela’nın ayaklarının birbirine dolandığını, öne gerçek devrildiğini ve süratle ilerlemekte olan trene hakikat tökezlediğini gözler önüne seriyor. Bir anda iki vagon içindeki boşluğa düşen bayan başaşağı bir biçimde yuvarlanarak gözden kayboluyor.

KAZADAN KURTULDU

İmajlarda bir hayli kişi yardıma koşsa da bayan gözden kayboluyor. bir süre daha sonra tren dururken genç hanımın canlı olarak raylardan kurtarıldığı görülüyor.

Genç bayan Arjantinl’deki bir televizyon kanalına verdiği röportajda, “Tansiyonum apansız düştü ve bayıldım. Önümdeki kişiyi uyarmaya çalıştım lakin trene çarptığın an da dahil olmak üzere hiç bir şey hatırlamıyorum.” dedi. Nasıl hayatta olduğunu hala idrak edemediğini söyleyen Candela, “Hâlâ her şeyi anlamlandırmaya çalışıyorum” diye konuştu.