Türkiye’nin Hepsiburada’sından TEGV iş birliğiyle Eğitime Takviye Seferberliği

Ryan

Global Mod
Global Mod
Türkiye’nin Hepsiburada’sından TEGV iş birliğiyle Eğitime Takviye Seferberliği
Hepsiburada, okula dönüş devrinde hayata geçirdiği “Hepsi Okula” kampanyası kapsamında Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) iş birliğiyle Eğitime Takviye Seferberliği başlattı. Türkiye’nin dört bir yanından 2500 çocuğun 1 yıllık eğitim masraflarını karşılayan Hepsiburada, tüm paydaşlarını da bu seferberliğe dayanak olmaya davet ediyor.

Türkiye’nin Hepsiburada’sı, topluma kıymet katma ve toplumsal sıkıntıların tahlilinde öncü olma misyonuyla, bayanlar, çocuklar, dezavantajlı bireyler, sahipsiz hayvanlar, etraf, bilim, kültür, eğitim, spor ve sanata yönelik toplumsal sorumluluk projeleriyle toplumsal kıymet yaratmaya devam ediyor. Bu misyonuyla öncelikli olarak eğitimin kıymetinin şuuruyla, TEGV ile yeni bir projeyi hayata geçiriyor. Hepsiburada’nın TEGV iş birliğiyle başlatmış olduğu eğitime takviye seferberliği kapsamında, Türkiye’nin dört bir yanından 2500 çocuğun 1 yıllık eğitim masraflarını karşılıyor ve tüm paydaşlarını da bu seferberliğe takviye olmaya davet ediyor.

Hepsiburada ve TEGV iş birliğiyle çocuklara nitelikli eğitim dayanağı sağlamak ve eğitimde fırsat eşitliğine katkı sunmak üzere başlatılan bu seferberlik hareketinde, platformda bulunan TEGV mağazasında satılan TEGV mamüllerinin yanı sıra 20, 50, 100 ve 150’şer TL’lik dijital dayanak kartları da yer alıyor. Hepsiburada müşterileri bu dayanak kartlarını satın alarak, ya da ikram ederek bu eğitim seferberliğine katılabiliyor ve bu yeterlilik hareketine katkıda bulunabiliyor.

Hepsiburada CMO’su Seçkin Özgün “Türkiye’nin Hepsiburada’sı olarak ülkemizin geleceği olan çocuklarımız, eğitimde fırsat eşitliği ile bilim ve teknolojiden sanata biroldukca alanda hayallerini bir adım daha ileriye taşısın, amaçlarına ulaşabilsin diye TEGV ile bir arada işbirliği yaparak 2500 çocuğun 1 yıllık eğitim masraflarını karşılamaktan memnunluk duyuyoruz. Bu seferberliği daha da büyütmek için tüm müşterilerimiz ve paydaşlarımızı da dayanak vermeye davet ediyoruz. Toplumsal sorumlu marka anlayışımız kapsamında, ayda milyonlarca ziyarete konut sahipliği yapan platformumuzda, iş ortaklarımızla bir arada sene ortasında yeni inisiyatifleri de hayata geçirerek eğitim için katkımızı sürdürmeye devam edeceğiz.” formunda konuştu.

TEGV Genel Müdürü Sait Tosyalı şu biçimde konuştu: “Pandemi periyodunda aktiflik noktalarımızın kapalı olması niçiniyle çocuklarımızdan fiziki olarak başka kaldık lakin programlarımızı dijital platforma taşıyarak uzaktan eğitimlerle etkinliklerimize devam ettik. Okullarla bir arada bizim de aktiflik noktalarımızı açmaya hazırlandığımız bu vakitte Hepsiburada’nın başlattığı “Hepsi Okula” kampanyası ile daha fazlaca çocuğumuzu nitelikli eğitimle buluşturabilecek olmaktan dolayı hayli memnunuz. bununla birlikte Hepsiburada.com platformu bünyesindeki TEGV mağazamızda satışa sunulan eserlerimiz de çocuklarımızın eğitimlerine katkıda bulunacak. Bu bedelli iş birlikleri için Hepsiburada’ya ve kampanyaya dayanak verecek müşterileri ile paydaşlarına çocuklarımız ismine fazlaca teşekkür ederiz.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ALINTIDIR