Günahkar ve hakeme karşı zarif protesto: “Beni cezalandırın ama bu adil değil”

onurnisan

New member
Web sitesi
www.nisannakliyat.net
Protestolarda bile şampiyon. O video sosyal ağlarda dolaşıyor Jannik Günahkarnitelikli çeyrekler İle ilgili Hint kuyuları, öfkeye kapılmadan, kibarca hakeme şikayette bulunuyor. Son 16 turunda ilk setin eşitlik bozma bölümü Ben SheltonMaviler 2-0 önde. Seyirci, davranışından dolayı dünya üçüncüsünü alkışladı. Ama ne oldu?

Günahkar vuruştadır ve top toplayıcı çocuk tarafından sağlanan toplardan birinin yanlış bir şekilde sıçradığını fark eder. Bu yüzden bir tane daha ister. Düzenlemenin izin verdiği 25 saniyeyi aşan ve kendisine maliyet getiren bir operasyon zaman ihlali. Bu noktada Jannik biraz sinirlenmiş görünüyor, ancak kontrolü kaybediyor: daha önce reddedilen topu top toplayıcı çocuk tarafından kendisine geri veriyor ve onu göstermesi için hakeme götürüyor. Günahkar daha sonra büyük bir sakinlikle, orada olduğunu, uyarıama sadece nedenlerini açıklamak ve topun ne kadar iyi olmadığının altını çizmek için. Maviler için bir prensip meselesi.

Jannik Sinner Indian Wells'te çeyrek finale yükseldi ve Shelton'ı yendi. Ve Berrettini altı ay sonra kazandı

kaydeden Paolo Rossi

13 Mart 2024

Hakem yakınlarda Sinner'a şöyle diyor: “Topta bir sorun mu var? Söyle bana, top toplayıcı çocuk değil.” Sinner kararlı bir şekilde yanıt veriyor: “Bunun zıplama şeklini sevmiyorum, benim için bunlar farklı toplar.” Sandalye hakemi sözünü sürdürürken (“Gelin ve kötü bir şekilde sıçrayıp sıçramadığını bana söyleyin”), Sinner tekrar müdahale ediyor: “Her şey yolunda. Bana topu ver.” zaman ihlaliama bu doğru değil.” Şapka çıkarılır.

Konular