Indian Wells'te günahkar ve top toplayıcı kız: “İşte Jannik ve ben şunu konuştuk”

onurnisan

New member
Web sitesi
www.nisannakliyat.net
nezaketi Günahkar yarı finali sırasında Hint kuyuları aykırı Carlos Alcaraz d'ye karşıŞemsiyeyi tuttuğu top toplayıcı kız viral oldu. Bu jest aynı zamanda Sky Sport'la röportaj yapan ve gerçekleri duygusuz olmayan bir şekilde anlatan kız Caroline'ı da etkiledi: “Sinner'ın yanında bir şemsiye altında oturmak için harika bir fırsat yakaladım. Maç sırasında – diyor ki kız – yağmur yağıyordu ve yanına oturmamı istediğinde şemsiyeyi onun için tutuyordum. Sonra şemsiyeyi aldı ve sohbet etmeye başladık.”

Indian Wells ve Sinner, Alcaraz'a karşı şemsiye mücadelesini kazandı

kaydeden Paolo Rossi

16 Mart 2024

Günahkar kaç yıldır tenis oynadığını ve “sahada bulunduğum maçlar nelerdi” diye sordu. Sonra bana top toplayıcılık işinin nasıl çalıştığını ve sahada hangi pozisyonda kalman gerektiğini sordu ve ben de kendisine anlatıldı”. Caroline ardından şunu ekliyor: “Benim için Sinner'a yakın olmak ve onunla sohbet etmek harikaydı. Sinner'ı seviyorum: o benim en sevdiğim oyunculardan biri ve onunla tanışıp konuştuğum için şanslıyım.”

Günahkar: “Çok fazla kolay puanı kaçırdım. Alcaraz kazanmayı hak etti”