Üsküdarlılar 90’ların sanatkarları ile nostalji yaşadı

Pinar

Global Mod
Global Mod
ÜSKÜDAR, İSTANBUL (İHA) – Üsküdarlılar 90’ların sanatkarları ile nostalji yaşadı

İSTANBUL – 80’lerin ve 90’ların efsane isimlerinden olan Hazal, Mansur Ark, Ragga Oktay, DJ. Fikret Kocamaz, en sevilen müziklerini Üsküdar‘da seslendirdi.

Üsküdarlılar gecede nostalji dolu bir müzik şöleni yaşadı.

Üsküdar Belediyesinin Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlediği konserde 80’lerin ve 90’ların efsane isimlerinden olan Hazal, Mansur Ark, Ragga Oktay, DJ. Fikret Kocamaz sahne aldı. Üsküdarlılar sanatkarlar eşliğinde nostalji dolu müzik şöleni yaşadı. sanatkarlar, bir devrin lisanlardan düşmeyen, en sevilen müziklerini Üsküdarlılar için seslendirdi. Vatandaşlar konsere ağır ilgi gösterdi.

Konser öncesi açıklamada bulunan sanatçı Ragga Oktay, “Çok hoş hissediyoruz. Üsküdar Belediyesi’nin aktifliğine katılacağız. Doksanlı yıllar partisi olacak. Biliyorsunuz aslına bakarsan havalar da karlıydı. Direkt gerisinden bu biçimde sıcak bir aktifliğin olmasından dolayı fazlaca memnunuz. İnsanların eğleneceğinde fazlaca eminim. Bizi de ayrıyeten düşündükleri için tertibi yapan bütün herkese, Üsküdar Belediyesine buradan fazlaca teşekkür ediyoruz. Umarım herkes eğlenecek” sözlerini kullandı.

Sahne alan bir başka kıymetli sanatçı Mansur Ark “Belediyemizin bu biçimde bir aktifliği doğal ki hayli hoş. Koronadan hastalıklardan, soğuktan, kardan, kıştan daha sonra insanların motivasyona gereksinimi var. Biz de hem eğlenmek hem eğlendirmek için buradayız. İnşallah epey eğlenceli bir gece olacak. Tüm gruba Banu Hanım’a teşekkür ediyoruz. Başka etkinliklerde inşallah karşılaşacağız üzere hissediyorum” biçiminde konuştu.

90’ların tanınan müzikçilerinden olan Hazal, “Büyük bir iştirak var. Daha evvel de Üsküdar Belediyesi’nin aktifliklerine katıldık. Doksanlardan farklı sanatçı arkadaşlarımız da vardı. Bugün Ragga Oktay ve Mansur Ark arkadaşım ile ben çıkıyoruz. aslına bakarsanız hayli acayip coşkulu, keyifli geçiyor. Devam etmesini istiyoruz. Zira bizi yeni kuşakla da buluşturuyor. Çok genç bir kitle var. Her müziğimizi biliyorlar. O yüzden bu çeşit etkinliklerde en çok ben yeni kuşağı kazanmamız ismine seviniyorum. Natürel ki vefalı dostlarla da bir ortaya gelmiş olmak memnun ediyor. Hoş bir konser olacak. Her zamanki gibi” dedi.

İhlas Haber Ajansı / Metin Başar – Kültür Sanat

Ragga Oktay, Mansur Ark, Üsküdar, Müzik, Kültür Sanat, Haber